Rybářská síť Josefa Drobílka se spustí v nejbližších dnech

Rybářská síť je nový ambiciózní projekt, který usnadní rybářům komunikaci na internetu. Autor projektu, Josef Drobílek, slibuje rybářům aplikaci a sociální síť plnou informací a s minimem reklam. Přípravy na spuštění projektu jsou v plném proudu. Aplikace by měla být spuštěná během pár dnů.

Na webu se do projektu přihlásilo již 2000 rybářů. Do konce léta plánuje Josef Drobílek 10 000 aktivních uživatelů a do konce roku by jich měl rád 30 000.

Josef Drobílek se svým projektem pro rybáře vyhrál regionální kolo soutěže T-Mobile Rozjezdy. Hlavní myšlenkou Rybářské sítě je propojit rybáře mezi sebou a také zajistit lepší komunikaci mezi rybáři a místními rybářskými organizacemi.

Síť by měla pomoci například s organizováním rybářských brigád, akcí pro mládež. Mluví se i o možnosti prodeje povolenek online. Po spuštění sítě mezi českými rybáři plánuje její autor expanzi do zahraničí. Zároveň chce technologii nabídnout dalším zájmovým spolkům a sdružením. Vedle rybářské sítě by tak mohla vzniknout třeba myslivecká síť.

Zdroje:

Sdílejte článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *