Tipy na rybářské trofeje a ocenění pro závody

Rybářství a rybolov už dávno nejsou jen způsobem obživy. Mnoho rybářů si chodí k vodě především odpočinout a užít si klid přírody. Ulovené ryby často pouštějí zpátky do vody, předtím se s nimi samozřejmě nezapomenou vyfotit, aby se pak měli čím chlubit manželce i kamarádům u piva. Právě proto, aby se mohli rybáři pořádně chlubit a předhánět, existují rybářské závody.

Jaké jsou možnosti?

Jestli o organizaci takových závodů uvažujete, neměli byste v rámci příprav zapomenout na to, že byste pro vítězné i poražené rybáře připravit nějakou upomínku. Zvolit samozřejmě můžete cokoliv, nejlépe ovšem zapůsobíte, když si necháte vyrobit rybářské trofeje, medaile a či poháry. Na e-shopu společnosti Poháry Bauer si můžete vybrat z bohaté nabídky designového provedení. Trofeje můžete nechat potisknout t o název a datum konání vašeho závodu. Vznikne tak jedinečná kolekce medailí a pohárů. Závodu to dodá šmrnc a profesionalitu.

Skleněná rybářská trofej
Skleněná rybářská trofej

Obdarujte nejen vítěze

Nepodlehněte mylnému dojmu, že si medaili zaslouží pouze ti, kteří se umístí na třech nejlepších místech. Není přece důležité vyhrát, ale zúčastnit se, nemyslíte? Samozřejmě můžete medaile pro vítěze a pro zbylé účastníky vzhledově odlišit. Upomínková medaile může být klidně mnohem menší, mít jiný motiv. Rozlišit je ale můžete také materiálem. Zatímco výherci si zcela jistě zaslouží medaile z kovu (zlato, stříbro, bronz), poraženým postačí třeba akrylátové.

akrylátová rybářská trofej
akrylátová rybářská trofej

Trofeje pro vítěze

Protože chceme vítěze skutečně dobře ocenit, přidáme jim k medailím ještě poháry nebo trofeje. Tradiční poháry možná působí trochu slavnostněji, na druhou stranu trofeje nabízejí mnohem bohatší možnosti pro vzhled. Napadlo vás třeba, že byste někomu mohli darovat sošku ryby? Poháry se vyrábějí z plastu, dřeva, ze skla a kovu, trofeje bývají skleněné či akrylátové. Vybrat si můžete z mnoha velikostních provedení. Záleží jen na tom, co se vám bude líbit a co vám bude vyhovovat.
Kompletní nabídku rybářského ocenění si můžete prohlédnout na e-shopu Poháry Bauer.

Sdílejte článek

HrůzaNic mocPrůměrDobrýSuper (Ohodnoťte jako první!)
Loading...
273 zobrazení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *